Hemen TIKLA-ARA!
0532 265 20 80
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Fotoğraf Alanları Fotoğraf Alanları
Fotoğraf Alanları

Fotoğraf çekilmek amacı ile birbirinden farklı tasarımlara sahip olan pek çok doğal güzellikle çevrili alan vardır. Özellikle de kalp detayına sahip oturma yerinde denize doğru fotoğraf çekilme imkânı sunulur. İki yanında palmiye ağaçları ile çevrili olması da alana gelen yerli ve yabancı turistleri uğrak yeri haline getirmiştir.

Burada kişiler isterlerse eş ya da sevgilileri ile mükemmel pozlar vererek romantik bir ortam oluşturabilirler. Ayrıca gün batımında güneşin denize doğru yansıyan görüntüsü ile de oldukça estetik bir görsellik oluşturur. Bu alan dışında denizi arkada bırakarak çekilen fotoğraflar ve bu fotoğrafları güzelleştiren misafirlerimiz ile tesisimiz oldukça farklı bir havaya bürünür.

Yalnızca fotoğraf çekilmek için değil aynı zamanda da bilardo, masa tenisi, gemi gezisi, denizde yüzmek, restoran gibi pek çok farklı etkinlik de mevcuttur. Kişiler arzu ettikleri zaman denize girebilirler. Yalnızca güneşlenmeyi tercih eden kişiler içinse şezlong ve şemsiye bulunan plaj vardır.

Çay, kahve ve soğuk içecekler gibi pek çok içecek alternatifi bulunan restoran bünyesinde deniz manzarasını izleyerek kaliteli vakit geçirilmesi sağlanır. Bu sayede insanlar günün yorgunluğunu ve stresini atmak için çeşitli aktivitelerden yararlanabilirler.

Tesisimizde kişilerin sosyalleşmelerini sağlayan çeşitli aktiviteler de mevcuttur. Ayrıca sahip olduğu pek çok dikkat çekici özelliği sayesinde de fotoğraf çekimine uygun bir atmosfer kazandırır. Görülmeye değecek güzelliğe sahip olan bu plajda yapılacak birbirinden güzel etkinlikler mevcuttur.