Hemen TIKLA-ARA!
0532 265 20 80
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hakkımızda Hakkımızda
Hakkımızda

Antalya’nın en popüler ilçelerinden biri olan Kaş, yeryüzü güzelliklerinin bütünsel sunumuyla, en cazip tatil beldelerinden biridir. Dünya’nın hemen her kıtasından binlerce turiste ev sahipliği yapan ilçe, deniz ve güneşin en ideal manzaralarını ve şahane konforunu sunar.

Kaş’ın en güzel mahallesi olan Kalkanda Denizim Beach Club ailesi olarak misafirlerimizin kalkan plajları arasında, konforunu ve huzurunu düşünerek plajımızın her bir detayını özenle tasarladık. 1900 m2’lik bir alana kurulu olan Denizim Beach Club, 150 kişilik şezlong kapasitesi ile hizmet vermektedir. Şezlonglarımızın hijyen ve konfor düzeyi oldukça yüksektir. 100 kişilik kapasitesi ile misafirlerimizin rahat etmesi için yemek alanı oldukça geniş tutulmuştur. Ayrıca bu bölümde eğlenebilmeniz için oyun masası da yer alıyor.

Misafirlerimize, güler yüzlü bir hizmet anlayışı, işinde profesyonel ve dinamik bir ekip ile hizmet sunuyoruz.

Plajımızda mutlu ve keyifli anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz özel tasarımlı fotoğraf çekebileceğiniz bir alan da mevcuttur.

Plajımıza deniz üzerinden ulaşmak isterseniz ücretsiz tekne hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Otopark bölümünde personelimiz size yardımcı olacaktır. 

Tüm hizmet içeriği kurumsal ve yasal olarak sunulmaktadır.

Sizlerde tatilinizi unutulmaz kılmak ve konforu en üst seviyede hissetmek istiyorsanız, plajımızı ziyaret ederek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. 


Hakkımızda