Hemen TIKLA-ARA!
0532 265 20 80
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Beach
Restoran

Restoran

Masmavi deniz ile bütünleşmiş bir şekilde dizayn edilen restoran bölümü ile tesisimiz birbirinden güzel sunuma sahip olan yemekleri ile siz değerli misafirlerimizin zevkine hitap eder. Denizin iç açıcı güzelliği karşısında yenilen yemeğin lezzeti de birleştiği zaman oldukça kaliteli zaman geçirmek de mümkün hale gelir.

Aktiviteler

Hem dinlenmenizi sağlayacak hem de daha da keyiflenmenize katkıda bulunacak olan çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Denizi aileniz ya da arkadaşlarını ile seyretmek için özel olarak tasarlanan koltuklarda rahat bir şekilde oturabilir, denizin masmavi görüntüsü ile enerjinizin olumlu yönde olmasını sağlayabilirsiniz.

Aktiviteler
Plaj

Plaj

Güneşin denize düşen parlaklığının mavi ile buluşması ile oldukça berrak bir görüntüye sahip olan plaj kapsamında şezlong ve şemsiye temin edilmesi de mümkündür. Ayrıca sahil kıyısında tekne, jet ski ve deniz bisikleti gibi aktivitelerin de yer aldığı etkinlikler de bulunur

Fotoğraf Alanları

Fotoğraf çekilmek amacı ile birbirinden farklı tasarımlara sahip olan pek çok doğal güzellikle çevrili alan vardır. Özellikle de kalp detayına sahip oturma yerinde denize doğru fotoğraf çekilme imkânı sunulur. İki yanında palmiye ağaçları ile çevrili olması da alana gelen yerli ve yabancı turistleri uğrak yeri haline getirmiştir.

Fotoğraf Alanları