Hemen TIKLA-ARA!
0532 265 20 80
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Plaj Plaj
Plaj

Güneşin denize düşen parlaklığının mavi ile buluşması ile oldukça berrak bir görüntüye sahip olan plaj kapsamında şezlong ve şemsiye temin edilmesi de mümkündür. Ayrıca sahil kıyısında tekne, jet ski ve deniz bisikleti gibi aktivitelerin de yer aldığı etkinlikler de bulunur.

Denizin etrafında yeşil bir manzaranın yer alması da doğa ile iç içe bir görüntü sunulmasını sağlar. Dileyen misafirlerimiz şezlonga uzanarak güneşin tadını çıkarabilirler. Denize karşı bakarak kişiler kendilerini ortamın sakinliğine bırakarak dinlenme gereksinimlerini giderebilirler. Sıcak havadan fazlası ile bunalan kişiler ise denize girerek serinleyebilirler.

Antalya'nın oldukça dikkat çekici güzellikteki plajlar arasında kendine yer bulan tesisimiz, yerli ve yabacı çok fazla sayıda turist açısından denize girmenin ayrıcalıklı keyfinin tadılmasında önemli bir yere sahip olan plajlar arasında da yer alır. Sahip olduğu doğal güzellikler yanında da oldukça kaliteli vakit geçirilmesinde ziyaretçilerini adeta büyüler.

Bu büyülenmede en etkin rol alan bölüm ise masmavi ve berrak denizidir. Plaj ve çevresinin bir hayli görkemli bir doğası bulunur. Görülmeye değer güzellikler ile dolu olarak yer alan plaja ulaşım ise oldukça kolay bir biçimde gerçekleşir.

Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan plaja hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisi de oldukça yoğundur. Antalya ilinin görülmeye değer plajlarından bir tanesi olan bu plaj bünyesinde, denizinin temizliğinin yanı sıra berrak olması ile üne sahiptir.