Hemen TIKLA-ARA!
0532 265 20 80
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Restoran Restoran
Restoran

Masmavi deniz ile bütünleşmiş bir şekilde dizayn edilen restoran bölümü ile tesisimiz birbirinden güzel sunuma sahip olan yemekleri ile siz değerli misafirlerimizin zevkine hitap eder. Denizin iç açıcı güzelliği karşısında yenilen yemeğin lezzeti de birleştiği zaman oldukça kaliteli zaman geçirmek de mümkün hale gelir.

Hem lokasyon hem de manzara açısından oldukça özel bir yere sahip olan tesisimiz bünyesinde restoranın yanı sıra sevdikleriniz ile güzel vakit geçireceğiniz ortamın da tasarlanması sağlanmıştır. Çay, kahve, gazlı ve daha fazla içecek çeşitleri ile denize karşı durarak yoğun temponun stresini atabilirsiniz.

Menü olarak Anadolu’nun en zengin yemek kültürlerinden harmanlanan birbirinden lezzetli yemekler ikram edilir. Engin manzara, lezzetli yemekler ve deniz ile uyum yakalayan mekân tasarımı ile tüm ilgilerin odak noktası olan tesisimizde, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri pek çok farklı konsepte sunulur.

Bu anlamda hem aileler hem de çiftler için oldukça gözde mekânlar içerisinde yer alır. Çeşitli yemek alternatiflerine yer verildiği için her zevke hitap eden yemekleri bulmak mümkün hale gelir.

Tasarımındaki detaylar ile ferah bir hava katılması amaçlanan mekânımızda aynı zamanda da müşteri memnuniyetini daima ön plana alan ekibimiz sizlere hizmet vermek için hazır konumda bulunur. Gidilen tatilden verim almak için tesisimizi tercih edebilir, sizler için özel olarak sunulan çeşitli yemek alternatiflerinden damak tadınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.